Emri: Prej nga jeni:
E-Maili: Homepage e juaj:
Komenti i juaj:

: 11.11.2009 ,
Ora 14:09:08

Posta e kaltrina   : [Keine E-Mail]

dhe [keine Homepage]

kaltrina  prej podujeva kishte kėto mbresa
mirdita un quhem kaltrina she jam nga podujeva dhe mua um pelqen shum vendi ku jam tu jetue ne podujev dhe podujeva osht vendi ma i bukur ju duaa


: 09.11.2009 ,
Ora 15:40:23

Posta e Flora   : lora.f_ase@live.com

dhe [keine Homepage]

Flora  prej Podujevė kishte kėto mbresa
Pershendetje Llapjanet,KRENARIA E KOMBIT SHQIPTARE,ju lumte...


: 11.01.2009 ,
Ora 19:26:19

Posta e Durim   : duli-93@hotmail.de

dhe [keine Homepage]

Durim  prej Podujeva - Mtehia kishte kėto mbresa
Tung si jeni qk apo bani a jeni mir
Un Quhem Durim vin na Komuna e Podujeves dhe jetoj ne Gjermani du te i pershenden te gjith llapjant kudo qe gjinden ne ket bot.
Un mundem veq me ndi veten krenar qe jam llapjan
E di se na jemi te paret ne Ballkan

Tung ju Pershendes


: 08.01.2009 ,
Ora 22:08:05

Posta e dafina   : gonna_95@hotmail.com

dhe [keine Homepage]

dafina  prej lluga kishte kėto mbresa
une edhe pse jam llapijank krenohem qe jam llapijank se shum emir osht pd edhe pr shum me pelqejn


: 05.01.2009 ,
Ora 13:46:38

Posta e shabani   : shabani_43@hotmail.com

dhe [keine Homepage]

shabani  prej surkihsi kishte kėto mbresa
po ku jeni o llapjant e mi shum te mir jeni .mburrna qe jem edhe une llapjan dhe e due vendin shum tung tung


: 04.01.2009 ,
Ora 01:05:58

Posta e lumnije   : lumja_jeta@hotmail.com

dhe [keine Homepage]

lumnije  prej podujeva kishte kėto mbresa
podujeva eshet e mir po njerzit i ka do te keq se veq punet e huja i kqyrin . per qata podujeva prishet se mir eshet


: 02.01.2009 ,
Ora 14:34:10

Posta e elmi-sogojeva   : elmi@hotmail.com

dhe [keine Homepage]

elmi-sogojeva  prej nga danimarka kishte kėto mbresa
urime viti i ri 2009 ishalla keni fat edhe lumturi ne jete te gjith kombi shqiptar kudo qe gjindet ju uroj gjdo t emire jam ne danimark jetoj qe 10 vite na dhe te huj -kosove te uroj gjdo te mire ne jet te gjith popullit tim edhe fmailes time qe gjindet ne puodujev edhe familes sogojevaqe gjindet ne podujev krejt sogojevt te jan ne llap ja uroj vitin e ri edhe gimollve ja uroj vitin eri


: 01.01.2009 ,
Ora 22:47:04

Posta e samedi   : sa_med_1@hotmail.com

dhe [keine Homepage]

samedi  prej Majas-i kishte kėto mbresa
Llapja duhet me teper te punojm dhe te modernizohemi qe ti afrohemi Europese,Urime 2009


: 25.12.2008 ,
Ora 10:25:40

Posta e premtim llugaliu   : premta_ti@live.com

dhe [keine Homepage]

premtim llugaliu  prej surkishi kishte kėto mbresa
une mburrem me krenarin time ngase jam llapjan me rrenje te thella me gjysher e stergjysher e komenti im do ishte i tepert dhe vetem komplimente


: 21.12.2008 ,
Ora 14:07:07

Posta e rina prej zvicrre kishte keto mbresa   : eulinda_10@hotmail.com

dhe [keine Homepage]

rina prej zvicrre kishte keto mbresa  prej pd kishte kėto mbresa
prshdetje llapjan ku jeni o trimat e kosovs se ju dhat shum per kosovn veq duhet tash jav kisha dhan ni porosi te gjith llapjanve qe jan e gurbet qe te japin me shum per podujevn ta ndrtojm ni ven sa me te bukur per tegjith qe jetojn aTje


: 21.12.2008 ,
Ora 14:02:26

Posta e tina prej podujeva kishte kto mbresa   : tina_llapjanka@hotmail.com

dhe [keine Homepage]

tina prej podujeva kishte kto mbresa  prej podujeva kishte kėto mbresa
tung tung te gjithve podujeva osht nje vend shum i bukur dhe shum i fort po dihet mos tishum kan na llapjant kosva ish met shum mrapa hhaha tung klm te gjith


: 21.12.2008 ,
Ora 13:53:00

Posta e tina   : tina-rita@hotmail.com

dhe [keine Homepage]

tina  prej lladofci kishte kėto mbresa
tun tun volla me podujev ska ma e forta osht en krejt llapin hahah e dhe en mat fot nuka ne krejt kosovn tung tung


: 20.12.2008 ,
Ora 20:19:54

Posta e Halil Halili   : halil.braina@hotmail.com

dhe [keine Homepage]

Halil Halili  prej Prishtinė kishte kėto mbresa
SHKRUANI SHQIP!
Drisa po lexoja mbresat e vizitorėve pėr Besianėn (POdujevėn),pėrveē falenderimeve pėr tėrė atė qė thonė autorėt e shkrimeve tė pėrshtypjeve tė tyre tė bie nė sy,por edhe nė kokė pėrshtypjet tjera duke i lexuar kėto!Veēanėrisht tė befason shkrimi dhe gjuha e cila s'ėshtė kurrėfare e mė sė paku shqip.Ju lutem vizitor tė nderuar,a keni qenė nė ndonjė shkollė shqipe ju?!Kėto shprehe nuk i takojnė rregullave tė Shqipes sonė tė bukur.Kur dėshironi tė shkruani nė internet,dilni nė rrugė dhe ftoni ndonjė fėmijė i cili ėshtė duke luajtur dhe luteni atė qė t'ua shkruaj dy fjai shqip pėr pėrshtypjet tuaja.
Ai apo ajo qė nuk di tė shkruaj shqip,nuk di as tė flas shqip! Dhe ai i cili nuk di tė shkruaj e tė flas shqip s'do koment-nuk ėshtė shqiptar!


: 11.12.2008 ,
Ora 01:49:44

Posta e kushtrim   : kushtrim_ademi.1@hotmail.com

dhe [keine Homepage]

kushtrim  prej gerdovci kishte kėto mbresa
Ēdo vend ne Kosove ėshtė i dashur, por ntyrisht se vendlindja ėshtė mė tėrheqėse prandaj nė vendin ku jetoj, dua tė lavdėroj se BESIANA ėshtė nje regjion ku ka qenė mė i dalluar nė tė gjtha aspektet, se sidomos nė atė luftarak nė luftė e fundit qė ishte. I pėrshėndes tė gjithė bashkėqytetarėt!♥


: 11.12.2008 ,
Ora 01:33:05

Posta e kushtrim   : kushtrim_ademi.1@hotmail.com

dhe [keine Homepage]

kushtrim  prej gerdoc kishte kėto mbresa
peta deshire ti tregoj ketij jonit prej Prishtines se Ēifti yt e ka shliruar KOSOVEN. une llapjan ThaĒi drenicak e ti kurgje hiĒ. krenohem qe jam llapian po edhe qe jemi shqiptarė


Fleta e kaluar Vorherige Seite | Nächste Seite Fleta e ardhshme
Fleta e 2 Gjithėsej gjinden 146 Shkrime nė 10 Fletė
[ Shkruaj nė Libėr ]