Emri: Prej nga jeni:
E-Maili: Homepage e juaj:
Komenti i juaj:

: 07.12.2008 ,
Ora 20:54:21

Posta e bekim   : bekinet@hotmail.com

dhe [keine Homepage]

bekim  prej sibofci kishte kėto mbresa
qa kam me thon mir me qen llapion po thojn aaa tung kaloni mir te gjith flm


: 06.11.2008 ,
Ora 04:12:54

Posta e joni   : joni.pr@hotmail.com

dhe [keine Homepage]

joni  prej pr kishte kėto mbresa
Valla bre meti ty thaqi terrtaqi nuk ta ka shliru ks.. se kurr aj nuk ka liftu veq tu nga kishe une me merrna vesh em osce luftes se ma llom se terrtaqi nuk ka hiq ; Kur u ardh terrtaqi en pr i ka than ASFALLTIT te koka ngri REKA marre cnncncncnc edhe mos fol kur nuk din se


: 06.11.2008 ,
Ora 04:08:26

Posta e joni   : joni.pr@hotail.com

dhe [keine Homepage]

joni  prej pr kishte kėto mbresa
valla bre meti ty thaqi nuk ta ka shliru kosoven bre haver se hajan jon PDK e LDK ..? e mos ha ***** palidhje se te kalli per se gjalli mos fol kur nuk din se Thaqi kur u ardh e pr i ka than ASFALLTIT kqyre qe qysh u ngri REKA hahahha marre ..


: 06.11.2008 ,
Ora 04:01:40

Posta e Tusche   : tu-usche@hotmail.com

dhe [keine Homepage]

Tusche  prej FK kishte kėto mbresa
valla podujeva qyet i mir edhe pse jetoj en F.K une jom llapjan attheu nuk harrohet hahaha... mir po bohet en po... kohet e vundit..


: 01.11.2008 ,
Ora 01:36:32

Posta e medi   : e_paskamharru@mospyt.ok

dhe [keine Homepage]

medi  prej prishtine kishte kėto mbresa
a moj fiona osht qytet per ty pelqy besiana,ju pershendes te gjithve po me se shumti redaksin e radijovizionit dhe ju deshiroj pune te pa lodhshme e vetem te vazhdojn kshtu si jan,tung


: 31.10.2008 ,
Ora 21:26:47

Posta e xushi   : xushi_7@hotmail.com

dhe [keine Homepage]

xushi  prej nga podujeva kishte kėto mbresa
krenohem me faktin qe jam qytetar i komunes se podujeves deshiroj qe po dujeva te behet si bazeli izvicrres


: 26.10.2008 ,
Ora 01:56:37

Posta e nuhi   : nuhi.g@hotmail.com

dhe [keine Homepage]

nuhi  prej doberdolit kishte kėto mbresa
podujeva vendi yn shum i bukur sht veq katunet e bukra i ka shum ju pershendes nuhi gashi nga doberdoli krejt nga pd


: 24.10.2008 ,
Ora 22:03:44

Posta e vlera   : vlera_2001@hotmail.com

dhe [keine Homepage]

vlera  prej podujeves kishte kėto mbresa
jemi te mire ne llapjant a


: 21.10.2008 ,
Ora 20:01:51

Posta e Gzim   : gz1mche@hotmail.com

dhe [keine Homepage]

Gzim  prej Buric kishte kėto mbresa
podujeva ma i miri qytet en kosov


: 21.10.2008 ,
Ora 14:04:52

Posta e labinot   : l4bi@live.coM

dhe [keine Homepage]

labinot  prej podujevė kishte kėto mbresa
OH SKA MA TE MIR SE NA KERKUN N'KOSOV HIIQQ VEQ KUSH NA E KA INATTI............. KA SHUM PER ME FOL PER PODUJEVEN PO PO E PERSHKRUJ N'PIKA T'SHKURTRA "JENA NR-1" SMUNET ME NA ARRIT KERKUUSHHHHHHHH.....


: 21.10.2008 ,
Ora 10:30:50

Posta e FATMIRSEFA   : fatmirsefa@msn.com

dhe [keine Homepage]

FATMIRSEFA  prej PODUJEVA kishte kėto mbresa
KA MUJT ME KON PAK ME E ORGANIZUME KJO FAQE! KUR KI PARASYSH SE NUK ESHTE E NJE INDIVIDI APO INDIVEDEVE PO E ESHTE E LLAPJANEVE DHE PARAQET INFO PER NJE KRAHINE!


: 20.10.2008 ,
Ora 16:00:48

Posta e Fadil   : fadili.123@hotmail.com

dhe [keine Homepage]

Fadil  prej Prishtin kishte kėto mbresa
Me shum respekt ju pershendes jeni te mrekullushum veq perpara LLAPI


: 19.10.2008 ,
Ora 21:43:17

Posta e FLORIM   : [Keine E-Mail]

dhe [keine Homepage]

FLORIM  prej ZAKUT kishte kėto mbresa
PODUJEVA ESHT ZEMRA JON


: 19.10.2008 ,
Ora 21:14:09

Posta e merita   : [Keine E-Mail]

dhe http://sani.meri@hotmail.com

merita  prej gjakova kishte kėto mbresa
pershendetje nga merita nga komuna e gjakoves,,kam qef te vi ni her ne podujev..tung..


: 16.10.2008 ,
Ora 20:10:32

Posta e Gafurr   : gafii@hotmail.co.uk

dhe [keine Homepage]

Gafurr  prej Gėrdoci kishte kėto mbresa
Une jam nga Gėrdoci i Podujeves mua personalisht me pelqen Podujeva dhe mburrem qe jam ''LLAPIAN'' sepse Llapi shquhet per trimeri etj.
Andaj porosia ime esht qe te punohet me shume.


Fleta e kaluar Vorherige Seite | Nächste Seite Fleta e ardhshme
Fleta e 3 Gjithėsej gjinden 146 Shkrime nė 10 Fletė
[ Shkruaj nė Libėr ]